پیک دامپرور، وارد شوید | ثبت نام کنید

 اولین  و  پرتیراژترین  آگهی  نامه  دام  و  طیور  


یازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی شیراز۹۴

یازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی شیراز۹۴

مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی

زمان: ۱۵ لغایت ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۴

طبق اظهارات مدیر اجرایی نمایشگاه در مساحت ۱۷ هزار متر مربع فضای سرپوشیده و ۳ هزار متر فضای باز با حضور فعالین در بخش های خوراک دام و طیور، دارو، تجهیزات دام و طیور و اتحادیه ها برگزار گردیده است. امسال در مجموع شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی فضای نمایشگاهی نسبت به سال گذشته بوده ایم.

این نمایشگاه بصورت تخصصی در بخش‌های مختلف تولید، اعم از دام و طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی به همراه آخرین دستاوردها و فناوری‌ها، در راستای تبادل تجارب، توسعه فعالیت‌های مکانیزه در عرصه کشاورزی و رشد این بخش در سایه حمایت از تولیدکننده و تولیدات داخلی با حضور ۱۲۵ شرکت داخلی و خارجی در چهار سالن تخصصی ملاصدرا، سرو، نرگس و بهار برگزار گردید.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی شیراز اظهار داشت: حضور ۳۵ شرکت از فارس، فعالان و تولیدکنندگان ۱۱ استان کشور در این صنعت ازجمله تهران، اصفهان، یزد، آذربایجان غربی، البرز، مازندران، گلستان، خراسان رضوی و کردستان در این نمایشگاه‌ به عرضه دستاوردها و فعالیت‌های خود پرداختند. همچنین شرکت‌هایی از کشور آلمان، روسیه و ژاپن به‌صورت مستقیم و نمایندگی در این نمایشگاه حضور دارند.

غرفه آگهی نامه پیک دامپرور نیز در سالن سرو واقع شده بود. مجلات شماره ۳۹ پیک دامپرور از طریق غرفه میان بازدید کنندگانی که مشغول به فعالیت در این صنف بودند توزیع گردید. و همچنین تعداد ۱۳۰ اشتراک جدید نیز به آدرسهای پیک دامپرور اضافه گردید، تا زمینه ای برای ایجاد مشتریان بالقوه جدید برای شرکتها باشد.

به شرکتهایی که در نمایشگاه حاضر بودند بسته های پیک دامپرور ارائه شد و ویژه نامه نمایشگاهی نیز میان کلیه بازدید کنندگان توزیع گردید.همچنین دیدار مجدد با کلیه همکاران عزیز این صنف ، باعث مباهات  و خرسندی مجموعه آگهی نامه پیک دامپرور گردید .

همچنین رضایت اکثریت شرکت کنندگان و بازدیدکنندکان از حضور و یا بازدید از نمایشگاه فوق و حصول نتایج مثبت در این نمایشگاه ،نوید سالی پربار را می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *