پیک دامپرور، وارد شوید | ثبت نام کنید

 اولین  و  پرتیراژترین  آگهی  نامه  دام  و  طیور  


سیزدهمین نمایشگاه دام،طیور،آبزیان و صنایع وابسته تبریز ۹۴

سیزدهمین نمایشگاه دام،طیور،آبزیان و صنایع وابسته تبریز ۹۴

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دامپزشکی، دام، طیور و آبزیان با حضور بیش از ۲۷۰شرکت کننده داخلی و خارجی، در شهر تبریز برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حمایت سازمان دامپزشکی و اداره کل دامپزشکی استان و سایر سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و ارگان‌ها به مدت ۴ روز (۳۰ تیر لغایت ۲ مرداد ماه ۱۳۹۴) برگزار گردید، آقای دکتر بهداد مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: این نمایشگاه آینده خوبی را برای صنعت دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته ترسیم خواهد کرد.
وی  افزود: این نمایشگاه عرصه ای برای ارتقا ی سطح علمی و آگاهی عمومی افراد مرتبط در این صنعت می باشد و انتقال تجربیات و تکنولوژی های جدید در این رویداد به خوبی انجام خواهد شد. اعتقاد دارم برای رشد این صنعت باید منافع اقتصادی آن را تامین کرد و رعایت اصول بهداشتی در تولید محصولات به تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی کمک شایانی خواهد کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز اظهار داشت: در این نمایشگاه ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای ارمنستان، اسپانیا، افغانستان، آلمان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، جمهوری آذربایجان، چین، سوریه، عراق، نخجوان، هلند و هند حضور داشته و  شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه بین‌المللی تامین‌کننده مواد اولیه، افزودنی‌ها و مکمل‌های خوراک دام و طیور هستند.
وی با بیان اینکه اکثر کشورهای همسایه ما واردکننده و مصرف‌کننده گوشت مرغ و قرمز و آبزیان هستند، گفت: بنابراین استفاده از ظرفیت‌های غیرفعال کشور برای تولید، فرآوری، بسته‌بندی، رعایت استانداردهای بین‌المللی، پاستوریزه کردن و ارائه گوشت حلال می‌تواند موفقیت‌هایی را برای ما در توسعه صادرات حاصل کند.
این نمایشگاه که هر ساله برگزار می شود، امسال نیز در وسعت ۱۴ هزار مترمربع با حضور مجموع ۲۷۰ شرکت داخلی و خارجی به مدت ۴ روز در سالن‌های پروین اعتصامی و شهریار میزبان هزاران بازدید کننده بود که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.
غرفه پیک دامپرور در سالن پروین اعتصامی میزبان بازدید کنندگان عزیز بود. مجلات شماره ۴۰ از طریق غرفه میان بازدید کنندگان و ویژه نامه نمایشگاهی نیز جلوی درب ورودی نمایشگاه توزیع گردید. تعداد ۹۸ اشتراک جدید نیز در این نمایشگاه به فایل این مجموعه اضافه گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *