پیک دامپرور، وارد شوید | ثبت نام کنید

 اولین  و  پرتیراژترین  آگهی  نامه  دام  و  طیور  


آگهی نامه پیک دامپرور به عنوان اولین و تنها آگهی نامه تخصصی صنعت دام ، طیور و دامپزشکی ، مبتکر فضایی صرفا تبلیغاتی- تجاری جهت معرفی کامل تولیدکنندگان و واردکنندگان به فعالان این صنعت می باشد. توزیع کاملا رایگان در سراسر کشور ، تیراژ ۰۰۰ ۱۰ نسخه و همچنین پخش گسترده نمایشگاهی در کنار سایر ویژگی ها ، پیک دامپرور را در طول ۹ سال فعالیت به یکی از قطب های تبلیغاتی این صنعت تبدیل نموده است .

توزیع کاملا رایگان در سراسر کشور

پـیـک دامـپـرور به صورت کاملا رایـگان و از طریـق پست به اکثـر شهرها و روستاهای سراسر کشور ارسال می گردد . بیش از ۸۰۰ شهر به همراه توابع و روستاها ؛ آدرس های  ارسالی پیک دامپرور با نام شخص گیرنده بوده و بخشی از مجلات از طریق نمایندگی های پخش سراسر کشور توزیع می گردد .

تیراژ

ازعوامل موفـقیت پیـک دامپــرور در بازه زمانی اندک از شروع فعالیـت خــود ، تیـراژ واقـعی   ۰۰۰ ۱۰  نسخه در هـر شماره  می باشد . پیک دامپرور بعد از چاپ هر نوبت با اطلاع رسانی به شرکت های محترم آگهی دهنده ، امکان بازدید تیراژ را نیز برای ایشان فراهم می نماید.

تعرفه

پیک دامپرور فقط در حوزه تبلیغات این صنعت  فعالیت دارد و در بــردارنـده گــزارشات و مـقــالات نـمی باشـد ، لــذا بـا حــذف هزینه های گردآوری، ویراستاری ، طراحی و چاپ ایـن صفحات ، توانسته از تعرفه خود بکاهد به طوری که در بیـن نشریات این صنعت از پایین ترین تعرفه نسبت به خدمات برخوردار می باشد .

مخاطبین

پیک دامپرور با توزیع هدفمند ، مخاطبین خود را که فعالان حاضر در بازار دام و طیور کشور بوده شناسایی و از ارسال پیک برای افراد غیر متخصص و یا درحال آموزش خودداری می نماید .

پخش نمایشگاهی

پیک دامپرور درتمامی نمایشگاه های معتبر و مرتبط با صنعت دام ، طیور و دامپزشکی به صورت رایگان توزیع می گردد .

اولویت قرار داشتن آدرس ها

آگهی دهندگان محترم میتوانند تا تعداد ۲۰۰ آدرس مدنظر خود را برای ارسال رایگان پیک ، به دفتر این نشریه ارسال نمایند .

ویژه نامه نمایشگاهی

شرکت های آگـهی دهنـده به پیک دامپرور در صورتی که قرارداد خـود را بـدون تخفیف منعقد نمایند ، از مزایای ویژه نامه نمایشگاهی به این شرح برخـوردار می شوند :چاپ یک  کادر تمام رنگی با ابعاد کارت ویزیت در یک برگ گلاسه A4  با تیراژ ۲۰۰۰ نسخه ، جهت توزیع گسترده در ورودی نمایشـگاه های معتبر دام وطیوری که تا چاپ شماره  آینده پیک دامپـرور در سطح کشور برگزار می گردند . (علاوه بر توزیع رایگان پیک دامپرور در نمایشگاه های مذکور /  ویژه نامه فقط مخصوص شماره هایی به چاپ می رسد که بعد  از آن نمایشگاه معتبر  در سطح کشور برگزار گردد)

سایت پیک دامپرور

آخرین شماره پیـک دامپـرور به مدت ۲ ماه به صورت رایگان در سایـت پیک دامپرور قرار گرفته و درصورت تمایل ، لینک سایت شرکت های آگهی دهنده نیز در این سایت قرار خواهد گرفت .

بانک اطلاعاتی

پیک دامپرور در هر شماره یک بانک اطلاعاتی مرتبط با صنعت دام ، طیور و دامپزشکی به چاپ می رساند .

تفکیک موضوعی آگهی ها

جهت مشخص تر بودن آگهی شرکت ها ونیز جلوگیری از سردرگمی خوانندگان ، علاوه بر فهرست موضوعی ابتدای پیک ،  مجله به ۴ دسته بندی کاملا جداگانه که هرکدام دارای  نماد مخصوص به خود است تقسیم و تمامی صفحات نیز بر اساس زمینه فعالیت شرکت مربوطه مشخص گردیده  است .

سرخط آدرس های ارسالی پیک دامپرور

– اتحادیه ها ، تعاونی ها ، انجمن ها و سندیکاهای  دامپروری ، گاوداران صنعتی ، مرغ گوشتی ، مرغ تخمگذار ، مرغ مادر ، جوجه یکروزه و …

– جهاد کشاورزی تمامی استان ها ( اموردام ، ترویج )

– اداره و شبکه های دامپزشکی سراسر کشور

– داروخانه های دامپزشکی ، کلینیک ها ، درمانگاه ها و بیمارستان های دامپزشکی

– دفاتر خدمات  دام و طیور و واحد های فروش تجهیزات

– شرکت ها و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور ، تجهیزات ، مکمل و دارو

– دامداری ها و مرغداری های صنعتی

– کشتارگاه های صنعتی ، کشت و صنعت ها ، صنایع بسته بندی و وابسته