پیک دامپرور، وارد شوید | ثبت نام کنید

 اولین  و  پرتیراژترین  آگهی  نامه  دام  و  طیور  


دوازدهمین نمایشگاه دام،طیور،آبزیان دامپزشکی و داروهای دامی شیراز ۹۵

دوازدهمین نمایشگاه دام،طیور،آبزیان دامپزشکی و داروهای دامی شیراز ۹۵

تاریخ: ۲۱ – ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۵
مکان: محل دائمی نمایشگاه بین المللی شیراز
به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار فارس، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و شمار دیگری از مدیران استان در آیین گشایش این نمایشگاه بین المللی حضور داشتند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در حاشیه این آیین گفت: در نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی ۳۵ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، هلند، ترکیه و چین حضور دارند.
محمد مهدی قاسمی این نمایشگاه را اولین رویداد درحوزه دامپروری کشور با این حجم حضورنمایندگان شرکت‌های مطرح خارجی بعداز برجام دانست و اظهار کرد: علاوه بر شرکت‌های خارجی، ۲۰۷ شرکت ایرانی که بیشتر آن‌ها از استان های تهران، فارس و اصفهان هستند نیز در این نمایشگاه حضور دارند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: این سازمان در این نمایشگاه غرفه مشاوره رایگان برای بهره‌برداران برپا کرده است.
وی ادامه داد: زمینه حضور کشاورزان و بهره‌برداران استان فارس در این نمایشگاه با کمک شرکت برگزار کننده نمایشگاه فراهم شده است و بهره برداران و علاقه مندان می توانند با انجام مشاوره رایگان در این نمایشگاه با شرکت های داخلی و خارجی، از تکنولوژی های به روز صنعت دامپروری دنیا بهره مند شوند.
به گفته محمدرحیم افسری مدیر اجرایی این نمایشگاه، بزرگترین خط ۲ کشتارگاه مرغ و بزرگترین و مجهزترین صنعت خوراک دام در این نمایشگاه عرضه می شود.
مجموعه آگهی نامه پبک دامپرور در سال سرو میزبان، بازدید کنندگان عزیز بود. حدود ۵۰۰ مجله در این نمایشگاه توزیع و ۱۶۸ اشتراک جدید نیز به فایل آدرسهای این مجموعه اضافه گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *